BÜYÜKŞEHİR’DEN CEYLANPINAR’DA ASFALT ATAĞI

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 13 ilçenin tamamında hizmet ve yatırımlarını sürdürüyor. Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri Ceylanpınar ilçesi 15 Temmuz Mahallesi, Abdülhamit Han Caddesi ve Yarbay Songül Yakut Caddesi sıcak asfalt çalışmalarını tamamlayarak vatandaşların konforlu ulaşımını sağladı.

Merkez ve kırsal ilçelerde yolları sıcak asfaltla buluşturmaya devam eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Ceylanpınar ilçesinde yürüttüğü çalışmalar kapsamında önemli geçiş güzergâhı olan 15 Temmuz Mahallesi, Abdülhamit Han Caddesi ve Yarbay Songül Yakut Caddesi sıcak asfalt çalışmalarını tamamladı.

Vatandaşların konforlu ulaşımı için 13 ilçenin tamamında çalışmalarını sürdüren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, yaptığı özverili çalışmalarla vatandaşların da takdirini kazandı.

Kendi ekip ve ekipmanlarıyla ilçe ile, sokak sokak asfalt çalışmalarını sürdüren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nin özverili çalışmaları sayesinde vatandaşlar araçlarıyla daha konforlu ve güvenli bir seyahat imkanına kavuştu.

Çalışmalardan memnun olduklarını kaydeden vatandaşlar başta Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül olmak üzere sahada çalışan tüm ekiplere de teşekkürlerini iletti.


kanalurfa ,sondakika ,haber ,gündem ,büyükşehir ,zeynel abidin beyazgül

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri