CEYLANPINAR’DA KURUMLAR ARASI TURNUVA

Ceylanpınar’da Sonbahar Futbol Turnuvası Kura Çekilişleri Yapıldı

Ceylanpınar Belediyesi tarafından düzenlenen kurumlar arası sonbahar turnuvasının kura çekilişi gerçekleştirildi. 7 grup ve 30 takımdan oluşan turnuvanın ilk müsabakası 30 Eylül Cumartesi günü saat 18:00’da 15 Temmuz mahallesinde yer alan Arena stadyumunda başlayacak.

Ceylanpınar Belediyesi meclis toplantı salonunda gerçekleşen kura çekim törenine, Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, Başkan Yardımcısı Erhan Bayol, Meclis Üyeleri Ümit Bilgin, İshak Uğur ve turnuva da yer alan takımların temsilcileri katıldı.

Sonbahar turnuvası kura çekimi öncesi temsilcilere hitap eden Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, ‘’Geçtiğimiz yıl düzenlediğimiz bahar turnuvasına geldik birkaç defa izledik bu kadar heyecanlı geçeceğini bilmiyordum. Bazı arkadaşlarımız kızdı, kırıldı ama müsabakada birileri kaybeder birileri kazanır. Bu yıl düzenlediğimiz turnuvada inşallah daha iyi olacak daha güzel bir kardeşlik ortamı oluşacak. Burada futbol oynamaktan ziyade buradaki kardeşliğimizi dostluğumuzu sabrımızı birbirimize göstermektir. Umuyorum ki geçtiğimiz yıldan daha güzel futbol şöleni olur. Benim pek fazla futbol ile ilgim yok fakat, geçtiğimiz yıl düzenlediğimiz turnuvada büyük bir heyecan yaşadık. Bizler için sporsuz geçen yıllar gerçekten büyük bir kayıptır. Bu güzel turnuva ile sizlerle bunu telafi edeceğiz. Ben şimdiden bu turnuvaya katılım sağlayan tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum. 3 komite üyesi ve 4 hakemden oluşan arkadaşlarımızın nezaretinde adil bir müsabaka olacak. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun’ ’ifadelerinde bulundu.

Meclis salonunda yapılan bilgilendirmenin ardından başlayan kura çekimiyle gruplar belirlendi. Kura çekiminin ardından Başkan Soylu, takımların temsilcileriyle hatıra fotoğrafı çektirerek, sonbahar turnuvasına katılım sağlayanlara başarılar diledi.


kanalurfa ,sondakika ,haber ,gündem ,şanlıurfa ,ceylanpınarbelediyesi ,feyyazsoylu

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri