ÇOCUKLAR VİRANŞEHİR BELEDİYESİ İLE YÜZME ÖĞRENİYOR

 

Viranşehir Belediyesi’nin Yaz Spor Okulları kapsamında hizmet vermeye başlayan yüzme kurslarına katılan çocuklar, eğitmenler nezaretinde yüzme öğrenerek, yaz tatilini keyifle geçiriyor.

Yüzme kursundan memnun kalan çocuklar Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’ye teşekkür etti.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci'nin talimatlarıyla Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü bünyesinde yürütülen Yaz Spor Okulları kapsamında açılan yüzme kursları yoğun ilgi görüyor. Yaz Spor Okulları kapsamında Viranşehir Belediyesi Spor Kompleksi'nde devam eden kurslar ile çocuklar, profesyonel hocalar eşliğinde yüzme öğreniyor. Kız ve erkek çocuklar için yaş aralıklarına göre belirlenen seanslar eşliğinde devam eden yüzme kurslarında, çocuklara temel yüzme eğitimi veriliyor. Çocuklara yüzmenin yanı sıra suda panik yaşamamaları için yapılması gerekenler de eğitmenler tarafından aktarılıyor. Bir hayli eğlenceli geçen kurslarda; çocukların yaz döneminde yüzme öğrenerek mezun olması planlanıyor.

 

Yüzme kursunda güzel zaman geçiren çocuklar, yaz tatilini Belediye bünyesindeki kurslara gelerek değerlendirdiklerini belirterek, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve Viranşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.


kanalurfa, sondakika, gündem, haber

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri