EYYÜBİYE’NİN BAŞARILI SPORCULARI AVRUPA ŞAMPİYONASI’NDA

 

Şanlıurfa Eyyübiye Belediyesi Ak Evler Spor Salonlarında yetişen genç güreşçi Mazlum Çiftçi, Arnavutluk'ta yapılacak U17 Grekoromen Güreş Avrupa Şampiyonasında ülkemizi temsil etmek üzere Milli Takım sporcularıyla birlikte yola çıktı.
Eyyübiye Belediyespor bünyesinde müsabakalara katılan, Türkiye Güreş Federasyonu’nun Samsun’da düzenlediği U17 Yaşar Doğu Grekoromen Güreş Türkiye Şampiyonasında 55 kiloda Türkiye şampiyonu olan Mazlum Çiftçi, Milli Takım forması giyerek Avrupa Şampiyonasında ülkemize madalya kazandırmak için Arnavutluk’ta düzenlenecek olan U17 Grekoromen Güreş Avrupa Şampiyonasında mücadele edecek. Uzun süredir antrenörleri Yasin Karadaşlı ve Mehmet Harmancı nezaretinde şampiyonaya hazırlanan Mazlum Çiftçi’nin kardeşi Rıdvan Çiftçi de Rize’de yapılan U15 Türkiye Güreş Şampiyonası’nda Türkiye Şampiyonu olmuştu.
Spordaki başarılarıyla Eyyübiye’nin, Şanlıurfa’nın ve Türkiye’nin gururu olan sporcu kardeşleri sosyal medya hesabından tebrik eden Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, gençlerin sporda ve eğitimde başarılı olmaları için her alanda yanlarında olmaya devam edeceklerini ifade etti.


sondakika, gündem, haber

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri