GENÇLER, YAZ TATİLİNİ HALİLİYE BELEDİYESİYLE GEÇİRİYOR

 

Haliliye Belediyesinin gençlere yönelik hizmet veren kursları, yaz tatilinde dolup taşıyor. Basketbol, voleybol ve judo kurslarında sporla tanışan gençler, geleceğin yıldız sporcusu olmayı hedefliyor.

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatlarıyla salon sporları başta olmak üzere faaliyete sunduğu kurslarla spora ve sporcuya destek olan Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, genç yetenekleri yetiştirmeye devam ediyor.

Spor Birimi bünyesinde açılan kurslarla sportif faaliyetlere yönelen gençler, sunulan çeşitli spor dallarıyla hem ara tatili değerlendiriyor hem de sporla tanışıyor. Gençlerin sağlıklı ve düzgün ortamlarda spor yapmasını ve kötü alışkanlıklardan uzak durmasını amaçlayan Haliliye Belediyesi, şampiyon sporcular yetiştirmek için salon sporlarına büyük önem veriyor. Bu kapsamda; Eyyüp Cenap Gülpınar Spor Merkezinde açılan basketbol, voleybol ve judo kurslarına nüfus yoğunluğunun olduğu Devteyşti bölgesindeki gençler yoğun ilgi gösteriyor.

Okulların tatil edilmesiyle Yaz Spor Okullarındaki kurslara yönelen gençler, voleybol, basketbol ve judo dallarında eğitim alıyor. Alanında uzman antenörler tarafından 7-14 yaş grubuna yönelik verilen kurslarda kursiyerlere, ilgilendikleri spor dalıyla ilgili hem teknik hem de uygulamalı eğitim sunuluyor. Çeşitli dallarda eğitimlerin verildiği bu kurslara katılan gençler, sporun çeşitli dallarıyla tanıştıklarını ve ara tatili keyifle geçirdiklerini ifade ediyor.

 Sunulan imkanlar dolayısıyla Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a ve Haliliye Belediyesine teşekkür eden genç sporcular, geleceğin yıldız sporcusu olmak için ter dökeceklerini dile getiriyor.


kanalurfa , sondakika , gündem , haber ,

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri