GENEL CERRAHİ ANABİLİM DALI ÖĞRETİM ÜYESİ DOÇ. DR. FAİK TATLI HASTA KABULÜNE BAŞLADI

 

Şanlıurfa Harran Üniversitesi Hastanesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Faik Tatlı, hasta kabulüne başladı.
Harran Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Mehmet Tahir Güllüoğlu’nun atanmasının ardından üniversite hastanesine kıdemli doktorların geri dönüşü sürüyor. 
Harran Üniversitesi Hastanesi'ndeki görevinden 2021 yılında kişisel nedenlerden dolayı istifa eden Genel Cerrah Doç. Dr. Faik Tatlı, bu görevine geri döndü. 
Harran Üniversitesi Hastanesinde görev yapmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu söyleyen Genel Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Faik Tatlı, geri dönüşünde emeği geçen başta Rektör Prof. Dr. Mehmet Tahir Güllüoğlu, Başhekim Doç.Dr.İdris Kırhan'a ve tüm hocalara teşekkür etti. 
Şanlıurfa Harran Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. İdris Kırhan da Doç. Dr. Faik Tatlı’ya yeni görevinde başarılar dilerken, en iyi imkanlar ve kadroyla en iyi sağlık hizmetini vermeye devam edeceklerini ifade etti.
Özgeçmiş 
Doç. Dr. Faik Tatlı, 1976’da Mardin’de doğdu. Tıp fakültesini ve ihtisasını İnönü Üniversitesinde yaptı. Mecburi hizmetini Çermik Devlet Hastanesinde yaptıktan sonra Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesinde çalıştı. 2015 yılında Harran Üniversitesi’nde öğretim üyesi olarak çalıştı. Bu süre zarfında karaciğer nakli ameliyatlarında bulundu. 2018’de doçent oldu. 2021 yılında İnönü Üniversitesi karaciğer nakli doktora programına dahil oldu. 
Faik Tatlı’nın karaciğer nakli ve kendi diğer alanlarında araştırma ve yayınları mevcut.


sondakika, gündem, haber

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri