HALİLİYE BELEDİYESİ İLE ÇOCUKLAR YÜZME ÖĞRENİYOR

 

Haliliye Belediyesi Yaz Spor Okulları kapsamında hizmet vermeye başlayan yüzme kurslarına katılan çocuklar, eğitmenler nezaretinde yüzme öğrenerek, yaz tatilini keyifle geçiriyor.

Haliliye Belediyesi bünyesindeki yüzme havuzları ile çocuklar yüzme öğreniyor.

Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Yaz Spor Okulları kapsamında açılan yüzme kursları, okulların tatil edilmesiyle yoğun ilgi görüyor. Devteyşti Mahallesinde bulunan Eyyüp Cenap Gülpınar Spor ve Yaşam Merkezi ve Süleymaniye Mahallesindeki A. İzzet Begoviç Spor Kompleksinde başlayan yüzme kursuna katılan kurslar çocuklar, profesyonel eğitmenler eşliğinde yüzme öğreniyor. Kız ve erkek çocuklar için yaş aralıklarına göre seanslar halinde devam eden yüzme kursunda çocuklara temel yüzme ve yüzme tekniklerine yönelik eğitim veriliyor. Yüzme hocaları eşliğinde havaların ısındığı bugünlerde havuzun keyfini çıkaran çocuklar, yaz tatili boyunca yüzme öğrenmeyi hedeflediklerini belirtiyor.

Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada ise kayıtların devam ettiği ve Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri erkek çocuklar için; Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri ise kız çocukları için yüzme havuzlarının açık olduğu belirtildi.


sondakika, gündem, haber

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri