HALİLİYE BELEDİYESİ İLE ÜSTYAPI İYİLEŞTİRME ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, stabilize yol çalışmalarıyla Uzunköy Kırsal Mahallesinde konforlu yolları hizmete sunarken, kilitli beton parke döşeme çalışmalarıyla İmam Bakır Mahallesinde ise üstyapıyı iyileştiriyor. 
Fen İşleri Müdürlüğü, ilçe genelindeki asfalt, sathi kaplama, stabilize yol, kilitli beton parke döşeme, yol açma, bakım ve onarım çalışmalarını hummalı bir şekilde devam ettiriyor. 
Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatlarıyla merkez ve kırsal mahallelerde çalışmalarını yürüten Fen İşleri Müdürlüğü, bir yandan ilçenin yol ağını genişletiyor bir yandan da mevcut yollardaki bakım ve onarımı çalışmaları ile mahallelerin çehresini değiştiriyor. Bu kapsamda; Uzunköy Kırsal Mahallesinde stabilize yol çalışmasıyla yolları yenileyen ekipler, ulaşımı büyük ölçüde kolaylaştıran yeni yolları mahalle sakinlerinin hizmetine sunuyor. Kısa süre içerisinde tamamlanan yol çalışmaları ile konforlu hale gelen yollar, mahalle sakinlerinden tam not alıyor. Kırsal mahallelerde tamamlanma aşamasına gelen üstyapı hizmetlerinden duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle sakinleri, Başkan Mehmet Canpolat’ın söz verdiği vaatleri yerine getirdiğini ifade ederek, Haliliye Belediyesine teşekkürlerini iletti. 
Merkez mahallelerde ise hummalı çalışmalarını özverili bir şekilde sürdüren Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, İmambakır Mahallesinde deforme olmuş yolları bir bir onarıyor. Yapılan incelemelerin ardından kullanım ömrünü tamamlayan yollar, kilitli beton parke taşı döşeme çalışmalarıyla ilk günkü halini kazanıyor. 
Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada ise mahalle sakinlerinden tam not alan yol çalışmalarının merkez ve kırsal mahallelerde periyodik olarak devam ettiği belirtildi.


#kanalurfa #sondakika #haber #gündem #şanlıurfa #haliliye belediyesi #mehmet canpolat

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri