HALİLİYE BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SANAT EVİ’NE YOĞUN İLGİ

Haliliye Belediyesi Kültür ve Sanat Evi, vatandaşların sanatla buluştuğu adres olmaya devam ediyor.
Haliliye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Başkan Mehmet Canpolat’ın talimatlarıyla vatandaşlara kaliteli zaman geçirecekleri yeni alanlar sunmaya devam ediyor. Kamberiye Mahallesi'nde bulunan binanın kültür ve sanat evine dönüştürülmesinin ardından açılan def/bendir, ney, keman, ebru, hüsn-i hat ve piyano kursları yoğun ilgi görüyor.
Gençlerin kültür ve sanatla iç içe olması, alışkanlık kazanması ve boş zamanlarını değerlendirmeleri amacıyla hayata geçirilen kültür ve sanat evi, kursiyerlerle dolup taşıyor. Alanında uzman usta öğreticiler tarafından verilen dersler ile gençler, ilgi duydukları sanat dalında uygulamalı ve teorik eğitim alıyor. Keyifli zaman geçirdiklerini ve yeni hobiler kazanarak, kendilerini geliştirdiklerini ifade eden kursiyerler, sunulan imkanlar ve açılan kurslardan ötürü Haliliye Belediyesi'ne teşekkür etti.
Haliliye Belediyesi tarafından yapılan açıklamada ise def/bendir, ney, keman, ebru, hüsn-i hat ve piyano kurslarına kayıt olmak isteyen vatandaşların iletişim merkezi aracılığıyla detaylı bilgi alabilecekleri kaydedildi.


#kanalurfa #sondakika #haber #gündem #şanlıurfa #haliliye belediyesi #mehmet canpolat

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri