HALİLİYE BELEDİYESİNDEN SELDEN ETKİLENEN EVLERDE BOYAMA ÇALIŞMASI

 

Şanlıurfa’da selin izlerini silmek için mahallelerde başlattığı dış cephe boyama çalışmalarını tamamlayan Haliliye Belediyesi, hanelerin içlerini de boyayarak, ilk günkü görünümlerine kazandırıyor. 

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatıyla belediye ekipleri tarafından sel felaketinin izleri bir bir siliniyor. 

Selin etkili olduğu 14 mahallede hummalı bir şekilde çalışmalarını sürdüren Haliliye Belediyesine bağlı Temizlik İşleri Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü ve Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipler, yaraları sarmaya devam ediyor. Mahallelerde yürütülen temizlik çalışmalarının ardından, sökülen kilitli beton parke taşlarını da onaran ekipler, boyamam çalışmalarını da tamamlıyor. Selin tahribata neden olduğu mahalleler için boyama ekibi kuran Haliliye Belediyesi, Karşıyaka ve Süleymaniye Mahallelerinde başlattığı dış cephe boyama çalışmalarını tamamladı. Yaşamın kısa sürede normale dönmesi için canla başla çalışan ekipler, dış cephe boyamalarında sona gelinmesiyle hane içlerini de boyuyor. Bu kapsamda ilk olarak Süleymaniye Mahallesinde hane için boyama çalışmalarına başlayan ekipler, duvarları yeniden boyayarak, ilk günkü görünümlerini kazandırıyor.

Başkan Mehmet Canpolat’ın talimatlarıyla çalışmaları yürüten Haliliye Belediyesine bağlı ekipler, boyama işlemlerini tüm mahallelerde hızla tamamlamayı hedefliyor.


sondakika, gündem, haber

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri