HALİLİYE’DE KİLİTLİ BETON PARKE YERLEŞTİRME ÇALIŞMALARI TAM NOT ALIYOR

 

Haliliye’de üstyapı hizmetleriyle mahallelerin çehresini değiştiren Fen İşleri Müdürlüğü, Mehmetçik Kırsal Mahallesinde yürüttüğü kilitli beton parke yerleştirme çalışmalarıyla yolları konforlu hale getiriyor.
Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, ilçe genelindeki sıcak asfalt, kilitli beton parke yerleştirme, yol açma, yapım, bakım ve onarım çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdürüyor.
Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatlarıyla çalışmalarını periyodik olarak yürüten Fen İşleri Müdürlüğü, bir yandan ilçenin yol ağını genişletiyor bir yandan da mevcut yollardaki bakım ve onarım çalışmaları ile mahallelerin çehresini değiştiriyor. Çalışmalarını merkez ve kırsal ayrımı yapmadan sürdüren ekipler, Mehmetçik Kırsal Mahallesinde tamamladığı kilitli beton parke yerleştirme çalışmalarıyla mevcut yollardaki konforu her geçen gün artırıyor. Fen İşleri ekiplerinin özverili çalışmasıyla kilitli beton parke yerleştirme çalışmalarıyla hizmete sunulan yeni yollar, mahalle sakinlerinden tam not alıyor. Yenilenen yollar ile ulaşımın rahatladığını ifade eden mahalle sakinleri, hizmetlerinden ötürü Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a ve kısa sürede yolları tamamlayan ekiplere teşekkürlerini iletti.
Öte yandan, Fen İşleri Müdürlüğü’nün merkez ve kırsal mahallerde yürüttüğü yol çalışmalarının ise ihtiyaca yönelik olarak devam edeceği kaydedildi.


kanalurfa ,sondakika ,haber ,gündem ,haliliye ,mehmetcanpolat

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri