HALİLİYE’DE ÜSTYAPI ÇALIŞMALARIYLA MAHALLELERİN ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR

 

Haliliye’de üstyapı hizmetleriyle mahallelerin çehresini değiştiren Fen İşleri Müdürlüğü, merkez mahallelerde sıcak asfalt, kırsal mahallelerde ise sathi kaplama çalışmalarıyla yolların konforunu artırıyor.
Fen İşleri Müdürlüğü, ilçe genelindeki sıcak asfalt, kilitli beton parke döşeme, sathi kaplama, yol açma, yapım, bakım ve onarım çalışmalarını hummalı bir şekilde devam ettiriyor.
Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatlarıyla çalışmalarını program dahilinde yürüten Fen İşleri ekipleri, bir yandan ilçenin yol ağını genişletiyor bir yandan da mevcut yollardaki bakım ve onarımı çalışmaları ile mahallelerin çehresini değiştiriyor. Çalışmalarını merkez ve kırsal ayrımı yapmadan sürdüren ekipler, merkez mahallelerde bir bir tamamladıkları sıcak asfalt uygulamasına Veysel Karani Mahallesiyle devam ediyor. Veysel Karani Mahallesinde deforme olmuş yolları onaran ekipler, eski asfaltın sökülmesiyle yolları sıcak asfaltla buluşturuyor. Kısa süre içerisinde tamamlanan ve mahalle sakinlerinin hizmetine sunulan yollar, vatandaşlardan tam not alıyor. Merkezde devam eden hummalı sıcak asfalt çalışmaları kırsal mahallelerde ise sathi kaplama asfalt çalışmalarıyla sürüyor. Umut Kırsal Mahallesinde sathi kaplama asfalt çalışmalarında sona gelinen yeni yollar, bir yandan ulaşımı rahatlatıyor bir yandan da konforu artıyor. Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerin özverili çalışmasıyla tamamlanan yeni yollar ile yazın tozdan, kışın çamurdan kurtulduklarını belirten mahalle sakinleri, Haliliye Belediyesine ve Başkan Mehmet Canpolat’a teşekkür ediyor.
Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada ise yol çalışmalarının merkez ve kırsal mahallerde periyodik olarak devam ettiği kaydedildi.


kanalurfa , sondakika , gündem , haber ,

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri