HALİLİYE’DEN ÖĞRENCİLERE TEKNOLOJİ BAĞIMLILIĞI SEMİNERİ

 

Haliliye Belediyesi bünyesindeki Psikolojik Danışmanlık Birimi, İbni Sina İlkokulunda öğrencileriyle buluştu. Çocuklara, teknoloji bağımlılığı konusunda eğitim veren ekipler, merak edilen soruları yanıtladı.

Haliliye Belediyesi, eğitime öncelik veren çalışmalarıyla her kesimin yanında oluyor.

Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatlarıyla faaliyetlerini yürüten Kültür ve Sosyal İşler Psikolojik Danışmanlık Birimi ile her kesime dokunmaya devam ediyor. Ahmet Yesevi Millet Evinde yer alan Psikolojik Danışmanlık Biriminde görev alan uzman psikologlar, hem ailelere hem de çocuklara desteğini sürdürüyor. Hane ve okul ziyaretleri ile çeşitli konularda eğitim veren psikologlar, İbni Sina İlkokulunda öğrencilerle buluştu. Öğrencilere yönelik düzenlenen eğitimde teknoloji bağımlılığı ve teknolojinin doğru kullanımı konuları konuşuldu. Öğrencilere verilen seminerde, teknolojik bağımlılığı belirtileri, risk altındaki bağımlılıklar, süreçler ve bağımlılığın engellenme yöntemleri konusunda bilgilendirme yapıldı. Ekipler, gençlerin merak ettiği soruları yanıtlayarak, eğitimi tamamladı.
Haliliye Belediyesi tarafından yapılan açıklamada ise Psikolojik Danışmanlık Biriminden faydalanmak isteyen vatandaşların Ahmet Yesevi Millet Evine başvurmaları gerektiği ifade edildi.


#kanalurfa #sondakika #haber #gündem #şanlıurfa #haliliye belediyesi #mehmet canpolat

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri