HÜRRİYET MAHALLESİNDE 2.ETAP ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

 

Viranşehir Belediyesi, alt yapı çalışmalarının tamamlandığı mahallelerde sathi kaplama asfalt çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

 

İlçenin dört bir yanında altyapısı tamamlanan cadde ve sokaklarda, parke yol ve kaldırım çalışmaları ile sathi kaplama çalışması yapan Viranşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri, Kısa süre önce Hürriyet Mahallesinde başlattıkları üst yapı çalışmaları kapsamında hizmet atağını sürdürüyor.

 

Ekipler, 2.Etap çalışmaları kapsamında Mahallede alt yapısı biten cadde ve sokaklarda sathi kaplama asfalt ve kilitli parke taşı döşeme çalışması gerçekleştiriyor.

 

Viranşehir Belediyesinin ulaşımda kaliteyi arttırmaya yönelik çalışmalarının aralıksız süreceğini ifade eden Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Hizmet ataklarını her geç gün daha da artırdıklarını belirterek, Hürriyet mahallesinde başlattıkları üst yapı çalışmalarına dikkat çekti.

 

Yaptıkları alt ve üst yapı çalışmaları ile mahalleyi adeta yeniden inşa ettiklerine vurgu yapan Başkan Ekinci, Mahalle’ye yakışır yolları imal etmeye tüm hızıyla devam ettikleri belirtti.

 

İlçenin en büyük mahallelerinden biri olan Hürriyet Mahallesinde yaklaşık 10.Kilometre sathi kaplama asfalt serimi gerçekleştireceklerinin altını çizen Ekinci,  Hedeflerinin Viranşehir’in tüm cadde ve sokaklarını modern ve konforlu yollara kavuşturmak olduğunu söyledi.

 

Ekinci, plan ve program çerçevesinde alt ve üst yapı çalışmaları ile mahalleleri yenilemeye devam edeceklerini kaydetti.

 

Mahallelerinde başlatılan çalışmalardan dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle sakinleri ise, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve ekibine teşekkür etti.


kanalurfa, sondakika, gündem, haber

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri