KARAKÖPRÜ BELEDİYESİNDE İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

 

Karaköprü Belediyesi ile Belediye İş Sendikası arasında Karbel A.Ş. bünyesinde çalışan personel için yeni maaş ve hak iyileştirmeleri içeren toplu iş sözleşmesi imzalandı

Karaköprü Belediyesi kendisine bağlı Karbel A.Ş. şirketinde bulunan personel için yetkili Belediye İş Sendikası ile toplu iş sözleşmesi imzaladı. Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ve personel adına yetkilendirilen Belediye İş Sendikası Şanlıurfa Şube Başkanı Adem Şıltak tarafından atılan imzalar sonucu gerçekleştirilen sözleşmeyle işçilerin maaş ve haklarında gerekli düzenlemeler yapıldı.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli yapılan sözleşmenin hayırlı olmasını dilerken, deprem ve sel afetlerinin ardından özverili bir şekilde çalışan tüm personele teşekkürlerini iletti.

Başkan Baydilli, “Biz Karaköprü’yü tüm personelimizle birlikte bir aile olarak geliştirmek ve güzelleştirmek için çalışıyoruz. Bizim ilçemizde yapılanlarla ilgili vatandaşlarımızdan güzel yorumlar geliyorsa bu sahada çalışan, fedakârlık gösteren kıymetli personelimizin sayesindedir.

Bu anlamda sizin hak ettiğiniz tabi ki çok daha fazlası ancak bütçemizi zorlayarak verebileceğimizin en iyisini vermek için çaba sarf ettik. Personelimizin mağdur olmasını, sıkıntı yaşamasını asla istemeyiz çünkü bir aile olarak tüm personelimizin refahını önemsiyoruz. Yeni sözleşmemiz personelimize, kurumumuza ve ilçemize hayırlı olsun. İlçemizi kalkındırmak adına hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Belediye İş Sendikası Şanlıurfa Şube Başkanı Adem Şıltak da Başkan Baydilli'ye ve Karbel A.Ş. şirket yönetimine gösterdikleri fedakarlıklar için personel adına teşekkür ederken, zam oranı ve hakların iyileştirilmesi açısından iyi bir sözleşme yapıldığını dile getirdi.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli Adıyaman’da temizlik faaliyeti gerçekleştirirken buldukları altınları güvenlik güçlerine teslim ederek örnek davranış sergileyen temizlik işleri personelini de tebrik ederek davranışları ve Adıyaman’da günlerce gösterdikleri özverili çabaları dolayısıyla ödüllendirdi.


sondakika, gündem, haber

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri