KARAKÖPRÜ KIRSALINDA YOLLAR ASFALTLA YENİLENİYOR

 

Karaköprü Belediyesi kırsal mahallelerde deforme olmuş stabilize yolları sıcak asfalt serimiyle yeniliyor

Karaköprü Belediyesi kırsalı merkezden ayırmadan hizmet götürmeye devam ediyor. Başkan Metin Baydilli'nin talimatıyla kırsal mahallelerde özellikle yol sıkıntısı yaşanmaması için Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri tarafından kırsaldaki deforme olmuş yollarda sıcak asfalt serimi çalışması gerçekleştiriliyor.

İlçeye bağlı Geçit Mahallesinde vatandaşların bozuk yollarda yazın tozlanma ve kışın da çamur sorunu yaşamaması için köy içi yollarda sıcak asfalt serimi yapılıyor.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, kırsalda dokunmadık köşe, hizmet götürmedik mahalle bırakmadıklarına dikkat çekerek kırsal mahallelerde köy içi ve köyler arası bağlantı oluşturan yollarda sıcak asfalt serimine de başladıklarını dile getirdi.

Başkan Baydilli, "Kırsal mahallelerimize yatırımlarımızı, hizmetlerimizi hız kesmeden sürdürüyoruz. Kırsalımızda söz verdiğimiz gibi yollarda sıcak asfalt serimi çalışmalarına Geçit Mahallemizle başladık. İnşallah her mahallemize bu hizmeti götürüp kırsaldaki vatandaşlarımızın yol sıkıntısı çekmesinin önüne geçeceğiz.

Asfalt dışında da kırsalımızda her anlamda desteğimiz ve hizmetlerimiz devan edecektir. Asfalt yollarımızın Geçit Mahallemize ve diğer mahallelerimize hayırlı olsun" diye konuştu.

Geçit Mahalle Muhtarı Müslüm Beşaltı ise yapılan çalışmadan çok memnun kaldıklarını ifade ederek asfalt çalışması nedeniyle Başkan Baydilli ve ekibine teşekkür etti. Geçit Ortaokulu Müdürü Mehmet Hamkan‘’ Karaköprü belediyesinin yapmış olduğu asfalt çalışmalarından dolayı belediye başkanımız Metin Baydilli ve ekibine teşekkür ediyorum bizi ve çocukları tozdan çamurdan kurtardılar emeği geçen muhtarımıza da teşekkür ediyorum.

Karaköprü Belediyesi Geçit Mahallesinde yapıla asfalt çalışmasının ardından diğer kırsal mahallelerde de program dahilinde asfalt serim çalışmalarını sürdürecek.


sondakika, gündem, haber

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri