KARAKÖPRÜ’DE ÜSTYAPI ÇALIŞMALARI HIZ KESMİYOR

 

Karaköprü Belediyesi ilçede yeni açılan yollar ile yenilenen alanlarda üstyapı çalışmaları kapsamında kilitli parke döşeme çalışmaları gerçekleştiriyor
 
Karaköprü Belediyesi, her geçen gün büyüyen ilçede vatandaşların yol sıkıntısı çekmemesi için yeni yol açma ve mevcut yollarda yenileme çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

Mehmetçik Mahallesinde Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yeni açılan ve alt yapısı tamamlanan yollarda üstyapı çalışmaları kapsamında kilitli parke döşeme işlemi gerçekleştirilerek yeni yollar hizmete sunuluyor.

Yol hizmetinin öncelikli olduğuna dikkat çeken Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, her bölgede yoğun bir yol çalışması içerisinde olduklarını ifade etti. Yeni yol açma faaliyetlerinin yanında üstyapı çalışmaları kapsamında kilitli parke döşeme ve sıcak asfalt serimiyle yeni yolları hizmete sunduklarını kaydeden Başkan Baydilli, “Her geçen gün büyüyen ilçemizde iş yükümüz de doğal olarak artıyor ve ihtiyaçlara cevap vermek için yoğun bir çaba sarf ediyoruz. Bu anlamda yeni yollar açarken, üst yapı çalışmaları kapsamında deforme olmuş yolları da yeniliyoruz.

Her mahallemize dokunup çalışma gerçekleştiriyoruz. Fen işleri ekiplerimiz Mehmetçik Mahallemizde yeni açılan ve altyapısı tamamlanan yollarda üstyapı çalışmaları kapsamında kilitli parke döşeme işlemiyle yeni yolları hizmete açıyor. Tek amacımız yollarında sorun yaşanmayan daha güzel bir ilçeyi vatandaşlarımıza sunmaktır” diye konuştu.

Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler Mehmetçik Mahallesinin yanı sıra Doğukent, Seyrantepe ve Batıkent mahallelerinde ihtiyaç dahilinde programlı olarak yol çalışmalarını sürdürüyor.


KANALURFA ,sondakika ,haber ,gündem ,karaköprü belediyesi ,metin baydilli

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri