KARAKÖPRÜ’DE YENİ YOLLAR ASFALTLANIYOR

 

Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Doğukent Mahallesi’nde alt yapısı tamamlanan yollar asfaltlanıyor. Çalışmaların tamamlanması ile birlikte yeni yollar vatandaşların hizmetine sunulacak. 

Şanlıurfa’nın en hızlı büyüyen ilçesi Karaköprü’de, nüfus artışı ve yeni yerleşim yerleri ile birlikte doğan yol ihtiyacını gidermek için Karaköprü Belediyesi tarafından yoğun çaba sarf ediliyor. İlçeye yeni yollar kazandırılırken, açılan yollarda alt yapı çalışmaları tamamlandıktan sonra sıcak asfalt serimi çalışması gerçekleştiriliyor.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, her geçen gün nüfusu artan ilçede vatandaşların daha konforlu yollarda seyahat etmeleri adına çalışma yürüttüklerini söyledi.

Vatandaşların kış aylarında sorun yaşamaması için yoğun bir çalışma gerçekleştirdikleri ifade eden Başkan Baydilli, “Karaköprü’müz her yıl nüfusunu yüzde 10-15 oranında arttırıyor. Biz de ilçemizin daha konforlu ve modern hale gelmesi, vatandaşlarımızın sıkıntısız bir şekilde yaşaması için çalışıyoruz. Kış ayı gelmeden çalışmalarımızı hızlı bir şekilde yapacağız. Fen işleri ekiplerimiz yapılaşmanın en fazla olduğu Doğukent Mahallemizde yeni yollar kazandırmak için yoğun bir çaba gösteriyor. Doğukent Mahallemizde yeni açtığımız yollarda alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından asfalt serimi yapıyoruz. Yeni yollarımız ilçemize hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri program dahilinde yeni yollar açarken, alt yapısı tamamlanan yolları kilitli parke ve sıcak asfalt serimi yaparak vatandaşın hizmetine sunuyor.


kanalurfa , sondakika , gündem , haber ,

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri