KARAKÖPRÜ’DE YENİ YOLLAR HİZMETE SUNULUYOR

 

 

Karaköprü Belediyesi ilçeye kazandırdığı yeni yolları altyapı çalışmaları tamamlandıktan sonra kilitli parke döşeyerek vatandaşların hizmetine sunuyor

Şanlıurfa’nın her geçen gün gelişen ilçesi Karaköprü’de nüfus artışı ve yeni yerleşmelerle birlikte doğan yol ihtiyacını gidermek için Karaköprü Belediyesi tarafından ilçedeki yol ağı genişletiliyor.Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Doğukent ve Güllübağ Mahallelerinde yeni açılan ve altyapısı tamamlanan yollarda kilitli parke döşeme ve kaldırım yapımı gerçekleştirirken, çalışmaların tamamlanmasıyla yeni yollar vatandaşların hizmetine sunulacak.Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ilçenin nüfusunun 265 bini aştığını ve nüfusun sürekli arttığını hatırlatarak bu artışla birlikte yeni hizmet ihtiyacı doğan ilçede vatandaşların taleplerine karşılık verebilmek için ciddi bir çalışma içerisinde olduklarını kaydetti.Başkan Baydilli, "Karaköprü’müz her yıl nüfusunu katlıyor ve konut alanı olarak da yeni konutlaşmayla genişliyor. Biz de ilçemizin daha konforlu ve modern hale gelmesi, vatandaşlarımızın sıkıntısız bir şekilde yaşaması için personelimizle birlikte gece gündüz çalışıyoruz. Özellikle yol konusunda sıkıntı yaşanmaması için fen işleri ekiplerimiz ilçeye yeni yollar kazandırmak, ihtiyacı karşılamak adına elindeki imkanlarla yoğun bir seferberlik halinde çalışıyor.  Açılan yollarda altyapı çalışmaları bittikten hemen sonra kilitli parke döşeme ve kaldırım yapımı işlemini gerçekleştirerek yeni yolları hizmete sunuyoruz. Doğukent ve Güllübağ Mahallelerimize kazandırdığımız yeni yollarımızın da kilitli parke ve kaldırım yapımı işlemlerinin tamamlanmasıyla hizmete sunacağız. Yeni yollarımız ilçemize ve vatandaşlarımıza hayırlı olsun” diye konuştu.
Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri belirtilen mahallelerin dışında Seyrantepe, Batıkent, Mehmetçik, Atakent ve Akpiyar mahallelerinde yeni yol açma, kilitli parke, asfalt serimi ve deforme yol yenileme çalışmalarını sürdürüyor.

 


kanalurfa ,sondakika ,haber ,gündem ,karaköprü ,metinbaydilli ,yol ,çalışma

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri