REKTÖR GÜLLÜOĞLU HASTANE PERSONELİYLE İFTARDA BULUŞTU

 

Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Tahir Güllüoğlu, Harran Üniversitesi Hastanesi personeliyle iftar programında bir araya gelerek birlik ve beraberlik mesajı verdi.
Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Tahir Güllüoğlu, üniversite personeliyle bir araya gelerek tanışma programlarını sürdürüyor. Rektör Güllüoğlu, Harran Üniversitesi Hastanesi personeliyle iftar programında bir araya gelerek hem tanıştı hem de birlik ve beraberlik mesajı verdi. 
İftar programına; Rektör Prof. Dr. Mehmet Tahir Güllüoğlu ile birlikte Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nihat Denek, Genel Sekreter Zübeyir Zorlu, Harran Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. İdris Kırhan, başhekim yardımcıları, hastane yönetimi ile hastanede görevli personel katıldı.
İftar programında konuşan Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Güllüoğlu Harran Üniversitesi Hastanesi çalışanlarına bölgeye nitelikli sağlık hizmeti sunarken gösterdiği özverili çalışmalar için teşekkür ederken, bundan sonra da vatandaşlara en iyi sağlık hizmetinin verileceğine inandığını dile getirdi.
Hoşgörünün ve paylaşmanın anlam kazandığı Ramazan ayında tutulan oruçların ve duaların kabul olması dileğinde bulunan Rektör Prof. Dr. Mehmet Tahir Güllüoğlu, herkesin önümüzdeki hafta kutlanacak olan Ramazan Bayramı’nı da tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi.
Rektör Prof. Dr. Mehmet Tahir Güllüoğlu ve beraberindeki üniversite yönetim kademesi,  klinikte yatan hasta ve hasta yakınlarını ziyaret ettiler. Ziyarette Rektör Güllüoğlu, hasta ve hasta yakınlarıyla birebir ilgilenerek sorunlarını yerinde dinledi, tedavi gören hastalara geçmiş olsun dileklerini iletti.


sondakika, gündem, haber

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri