SAĞLIK MÜDÜRÜ MESAİYE SİVEREK DEVLET HASTANESİNDE BAŞLADI.

 

İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Abdullah Solmaz, Hizmet Başkanları ile birlikte mesaiye Siverek Devlet Hastanesinde başladı. Poliklinikler ve acil serviste incelemelerde bulundu. Hastalara geçmiş olsun dileklerinde bulunarak Sağlık çalışanlarının dilek ve sorunlarını dinledi. 
Hastanede sunulan sağlık hizmetleri hakkında, Siverek Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Mehmet Hüseyin Elik ve Siverek İlçe Sağlık Müdürü Dr. Bilal Yıldız İlçede yapılan çalışmalar hakkında bilgi vererek Hizmet kalitesinin daha da yükseltilmesine yönelik görüş alışverişinde bulundular.
Sağlık Müdürü Solmaz;
Yaklaşık üç yüz bin nüfusa hizmet veren 210 yataklı hastanemizde 35 yoğun bakım yatağımızla Siverek halkına hizmet vermekteyiz. Siverek ilçemiz ilimizin en büyük ilçesi olup hastanemiz bu potansiyeliyle ihtiyacı karşılamaktadır.
Başkanlarımız ve Hastane idarecilerimiz ile Hastanemizde revize edilmesi planlanan Fizik tedavi ve rehabilitasyon ünitesi, Acil servis sarı ve kırmızı alanların genişletilmesi ve Yeni Doğan Yoğun Bakım sayısının arttırılması çalışmaları için yerinde inceleme ve istişareler yapıldı. Kısa süre içerisinde tadilat çalışmalarımız başlayacaktır.
Hastanemizde çeşitli branşlarda hizmet verilmekte hem dâhili hem cerrahi branşlarda hem randevulu hem randevusuz hasta muayene edilmektedir. Acil uzmanı ve pratisyen hekimler Acil serviste her gün 7-24 hizmet vermektedir. Bununla birlikte nöbetçi Çocuk (pediatri) uzmanı ve nöbetçi dâhili uzmanlarımız hastanemizde 7/24 hizmet vermektedir.MR, Tomografi, kemik dansimetre, mamografi ve röntgenlerimiz hizmet vermektedir. Bütün çalışmalarımız kalitemizi yükselterek Siverek halkına daha fazla hizmet üretmektir” dedi.

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü


sondakika, gündem, haber

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri