ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR’DE ARAÇ FİLOSU GÜÇLENDİRİLDİ

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün girişimleriyle ilçelerde yapılan modern mezbahalarda kullanılmak amacıyla 3 adet tam donanımlı termokinli araç alındı.
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, ilçelerde tamamladığı mezbahalarda kullanılmak üzere 3 adet tam donanımlı soğutuculu araçları belediye araç filosuna dahil etti. Böylece modern mezbahada kesilecek hayvanların etlerinin nakil işlemi termokinli araçlarla yapılacak.
“Güçlü belediye sloganıyla yolumuza devam edeceğiz”
Göreve geldiği günden bu yana Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinde araç kiralama işine son vererek belediyenin öz kaynaklarıyla 900’e yakın çeşitli işlerde kullanılmak üzere aracı şehre kazandırdıklarını kaydeden Beyazgül, “Belediyemiz bünyesindeki araçlarımız belediyemize ait olsun istedik. Bunu yaparken tüm bu araçların kiralamalar, masrafları belediyemize kalacak ve belediyemiz bunları halka yatırım olarak değerlendirecektir. Başlangıçtan bugüne kadar bu çalışmamız devam etti. Geçtiğimiz günlerde de 900’e yakın aracımızı sergiledik. Bu araçlara ödenen kiralar çok yüksekti. Şimdi de termokinli 3 adet aracımızı satın aldık. Bu araçları mezbaha ve kombinelerde kullanacağız. Daha hijyenik şartlarda etlerimizi taşıyacak olan bu araçlar için de kira ödeme işinden kurtulmuş olacağız. Yapmış olduğumuz bu çalışmalar, hem belediyemizi çok güçlendirdi hem de çok büyük bir filoya sahip olduk. Sahada işlerimizin daha hızlı olmasını sağladık. Belediyemizde kiralama işlemine son vererek tasarruf ettiğimiz parayla yatırıma dönük faaliyetler yürüttük. Bundan sonra da aynı şekilde yolumuza devam edeceğiz. Güçlü belediye, çok çalışan belediye, çok iş yapan belediye sloganlarıyla yolumuza devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.


kanalurfa ,sondakika ,haber ,gündem ,şanlıurfa ,büyükşehir ,zeynelabidinbeyazgül

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri