ŞANLIURFALI ATAHAN’DAN EMİNE ERDOĞAN’IN SIFIR ATIK PROJESİ’NE DESTEK

Şanlıurfalı 8 yaşındaki Atahan Uyaroğlu, Sıfır Atık Projesi çerçevesinde hazırlayıp gönderdiği hediyeyi beğenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın kendisini tebrik etmesinin mutluluğunu yaşıyor. İlkokul 3. sınıf öğrencisi Atahan Uyaroğlu, ödev olarak Sıfır Atık Projesi çerçevesinde yediği dondurma çubuklarından resim çerçevesi yaptı. Uyaroğlu, ödevi sınıfta beğeni toplayınca üzerinde resmi olan çerçeveyi bir mektup eşliğinde Sıfır Atık Projesi çerçevesindeki çalışmalara öncülük eden Emine Erdoğan'a gönderdi. Emine Erdoğan'ın hediyeden duyduğu memnuniyeti sosyal medya üzerinden dile getirmesi, küçük Atahan'ı sevindirdi.

Sevincini paylaşarak Emine Erdoğan ile yüz yüze görüşerek teşekkür etmek istediğini belirten Atahan Uyaroğlu, “Ben yazın yemiş olduğum dondurma çubukları ile bir çerçeve yaptım. İçerisine de resmimi koydum. Ve mektup hazırlayıp Emine teyzeye hediye ettim. Geri döneceğini hiç düşünmüyordum. Ama Emine teyze geri döndüğü için çok mutlu oldum. Sıfır Atık projesini de ailecek destekliyoruz. Bu mektubu yolladım ben, onlar da dönüş yaptılar. Şimdi de onlara yüz yüze teşekkür etmek istiyorum" dedi.

Baba Ahmet Uyaroğlu, “Vallahi gurur duyuyorum. Yapmış olduğu bir proje vardı. Biz de bu güzel projeyi Emine hanımla paylaşmak istedik. Emine hanım da sağ olsun sosyal medyadan çok güzel bir geri dönüş yaptı. Hem Atahan mutlu oldu hem de bizler anne ve babası olarak çok mutlu olduk. Hayatımızda çevre duyarlılığı her zaman var. Hem evimizde atıkları ayrıştırıyoruz hem Atahan okulda atıkları ayrıştırıyor. Dolayısıyla biz de sıfır atık projesini ailecek destekliyoruz. Çerçeveyi de Emine hanımla paylaşmak, hediye etmek istedik. O da sağ olsun kabul etti ve olumlu, güzel geri dönüşler yaptı. Biz de bundan dolayı mutlu olduk" ifadelerini kullandı.


çocuk, hediye, emine erdoğan,çerçeve, sıfır atık

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri