SEYRANTEPE’DE YOLLAR PARKEYLE DÖŞENİYOR

 

Karaköprü'nün en hızlı büyüyen mahallesi olan Seyrantepe Mahallesinde alt yapısı tamamlanan yollarda kilitli parke taşı döşeme çalışmaları sürüyor.

Karaköprü Belediyesine bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçenin en hızlı büyüyen mahallesi olan Seyrentepe Mahallesinde alt yapısı tamamlanan bölgelerde kilitli parke taşı ile döşeyerek vatandaşın hizmetine sunuyor.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, yeni yol açma çalışmalarının yanı sıra açılan yollarda alt yapının tamamlanması ile birlikte kilitli parke döşeme çalışmaları gerçekleştirdiklerini söyledi.

Vatandaşlara en güzel hizmeti sunmak için çaba gösterdiklerini ifade eden Başkan Baydilli, “Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz ilçede ulaşımı rahatlatmak adına çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.  Biz vatandaşlarımıza en güzel hizmeti sunmak için çaba gösteriyoruz. Bu doğrultuda birçok mahallemizde aynı anda ekiplerimiz çalışma gerçekleştiriyor. İlçemizin en hızlı büyüyen mahallesi olan Seyrantepe’de ekiplerimiz alt yapısı tamamlanan bölgelerde kilitli parke taşı döşeme çalışması yapıyor. Biz büyüyen ilçemize en iyi hizmeti sunmak için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Öte yandan Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Seyrantepe Mahallesinin yanı sıra Narlıkuyu, Güllübağ, Atakent ve Batıkent mahallelerinde de yeni yol açma ve kilitli parke döşeme çalışması gerçekleştiriyor.


sondakika, gündem, haber

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri