SEYRANTEPE’DEKİ GENÇLER ZAMANINI SPORLA DEĞERLENDİRİYOR

Karaköprü’nün en hızlı büyüyen mahallesi olan Seyrantepe’de geçtiğimiz günlerde hizmete sunulan Kapalı Spor Salonu gençlerin ve çocukların yoğun ilgisini görüyor.

Karaköprü Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü tarafından açılan kurslarda çocuklar zamanlarını spor yaparak değerlendiriyor. 

Geçtiğimiz günlerde hizmete sunulan Seyrantepe Kapalı Spor Salonunda açılan basketbol, voleybol, tekvando, kurslarında 7-14 yaş arası kız ve erkek çocuklar eğitim alırken, kurslara katılım gösteren gençlerin spora adapte olması ve spor disiplini kazanması hedefleniyor.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Seyrantepe Mahallemizdeki gençlerin spor yapmasına, sporla fiziksel ve zihinsel gelişim göstermelerine çok önem verdiklerini söyledi.

Gençlerin her zaman yanında olduklarını ifade eden Başkan Baydilli, “Türkiye'nin en genç nüfusuna sahip olan Şanlıurfa'mızda bizde Karaköprü Belediyesi olarak çocuklarımızı ve gençlerimizi önemsiyoruz. Gençlerimizin spor yapmaları için tesisler yapıp hizmete sunuyoruz. Son olarak Seyrantepe Mahallemize, Gençlik ve Spor Bakanlığımızın destekleri ve Valimiz Salih Ayhan’ın katılımıyla çok güzel bir tesisin açılışını yaptık. Burada en önemlisi çocuklarımız zamanını spor yaparak verimli değerlendiriyor." dedi.

Kurslara katılan çocuklar Kapalı Spor Salonunu Seyrantepe Mahallesine kazandıran Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli'ye teşekkür ettiler.

www.karakopru.bel.tr


kanalurfa, sondakika, gündem, haber

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri