VATANDAŞLAR KARAKÖPRÜ BELEDİYESİ HAVUZLARINDA SERİNLİYOR

 

Karaköprü Belediyesinin ilçede faaliyete koyduğu yüzme havuzları sıcak havalarda serinlemek isteyen vatandaşların uğrak yeri haline geldi

Karaköprü Belediyesi, sıcak havalarda vatandaşların serinlemesi için ilçede iki tane yüzme havuzunu vatandaşların hizmetine sunarken kısa süre sonra Yaşam Park içerisindeki havuzu da faaliyete açacak. Doğukent Mahallesindeki yarı olimpik kapalı yüzme havuzu ve Atakent Mahallesindeki Aqua yüzme havuzu serinlemek ve yüzmek isteyen vatandaşların uğrak yeri haline geldi.

Özellikle gençlerin ve çocukların rağbet ettiği havuzlarda tüm güvenlik önlemleri alınırken, günlük olarak temizlik ve klorlama çalışmaları da gerçekleştiriliyor. Havuzların açık olduğu saatlerde sürekli cankurtaran beklerken, vatandaşların herhangi bir sorun yaşamaması için havuzda yasak olan durumlar için gerekli uyarılar yapılıyor.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli havuzların vatandaşlar için iyi bir serinleme alternatifi olduğuna değinerek havuzları güvenli ve temiz bir şekilde vatandaşların hizmetine sunmaya çalıştıklarını dile getirdi.

Başkan Baydilli, “Özellikle gençlerin kanallarda tehlikeli bir şekilde yüzmesini asla tasvip etmiyoruz. Bu anlamda ilçemizde üç adet havuzumuz faaliyet gösteriyor. Gerek Doğukent Mahallemizdeki kapalı yüzme havuzumuz gerekse Atakent Mahallemizdeki aqua yüzme havuzumuz güvenli bir şekilde vatandaşlara hizmet veriyor. Yaşam Park içerisindeki havuzumuz da bakımların ardından kısa sürede faaliyete başlayacak.

Gençlerimizden ricamız çok tehlikeli olan sulama kanallarında kesinlikle yüzmemeleri ve daha güvenli olan havuzları kullanmalarıdır. Tüm vatandaşlarımızı ve gençlerimizi havuzlarımızda yüzmeye, serinlemeye davet ediyorum” diye konuştu.

Karaköprü Belediyesi havuzlarını kullanan vatandaşlar kendilerine bu hizmeti sunan Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’ye teşekkür ettiler.


sondakika, gündem, haber

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri