VİRANŞEHİR BELEDİYESİ ANTRENÖRÜNE MİLLİ GÖREV

 

Türkiye ve Dünya şampiyonalarında büyük başarılara imza atan sporcuları yetiştiren Viranşehir Belediyesi’nin Kick Boks Antrenörü Mazlum Oktay, Milli Takım Antrenörü olarak görevlendirildi.

Gençliğe ve spora verdiği destekle adından söz ettiren Salih Ekinci başkanlığındaki Viranşehir Belediyesi, ulusal ve uluslararası turnuvalarda farklı branşla da üst üste aldığı başarılı sonuçlarla dikkat çekiyor. Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin göreve gelmesi ile birlikte lisanslı sporcu sayısını arttırarak birçok farklı branş sporunda desteğini sürdüren Viranşehir Belediyesi, Kick Boks’ta da ciddi bir atılım yaptı. Kick Boks branşında Dünya ve Türkiye şampiyonları çıkarmayı başaran Viranşehir Belediyesi’nin Kick Boks Antrenörü Mazlum Oktay da Türkiye Kick Boks Federasyonu tarafından Milli Takım Antrenörü olarak görevlendirildi. Viranşehir’in ismini Kick Boks branşında Dünyaya duyurulmasında büyük emekleri olan Oktay, 13-17 Eylül arası Özbekistan’da düzenlenecek Özbekistan Avrupa Kupasında Milli Takım Antrenörü olarak görev alacak. 

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Türkiye Kick Boks Federasyonu tarafından Milli Takım Antrenörü olarak görevlendirilen Mazlum Oktay’ı tebrik ederek, başarılar diledi.

 


kanalurfa ,sondakika ,haber ,gündem ,viranşehir belediyesi ,salih ekinci

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri