VİRANŞEHİR BELEDİYESİ HÜRRİYET MAHALLESİNDE 3.ETAP ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

 

Viranşehir Belediyesi, mahalle içi yollarda sathi kaplama asfalt çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Viranşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Hürriyet Mahallesinde alt yapısı biten cadde ve sokaklarda 3. Etap sathi kaplama asfalt çalışmasına başladı

Mahallede 1 ve 2.Etap çalışmalarının ardından 3.Etap çalışmalarına başlayan Ekipler, çalışmalar kapsamında alt yapısı biten cadde ve sokaklarda sathi kaplama asfalt çalışması başlattı.

‘Her şey Viranşehir İçin’ sloganı ile üst yapı çalışmalarının son sürat devam ettiğini belirten Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, mahallede alt yapısı biten cadde ve sokaklarda 1 ve 2. Etap çalışmalarının ardından 3. Etap çalışmalarına başladıklarını söyledi.

Mahallede hedeflenen 10 kilometrelik sathi kaplama asfalt serimini en kısa sürede bitirip mahalle sakinlerinin hizmetine sunacaklarını aktaran Başkan Ekinci, başlattıkları üst yapı çalışmalarının şimdiden mahalle sakinlerine hayırlı olmasını diledi.

Yenişehir Mahallesi ile starı verilen alt ve üst yapı çalışmalarının Hürriyet Mahallesiyle devam ettiğini ifade eden Ekinci, aynı çalışmaların plan ve program dahilinde tüm mahallelerde devam edeceğini kaydetti.

Mahallelerinde yapılan asfalt çalışmalarından dolayı memnuniyetlerini aktaran mahalle sakinleri, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve ekibine teşekkür etti.


kanalurfa , sondakika , gündem , haber ,

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri