VİRANŞEHİR BELEDİYESİ’NİN YAZ KURSLARINA YOĞUN İLGİ

 

Viranşehir Belediyesi’nin futboldan basketbola, yüzmeden bilek güreşine, masa tenisinden voleybola kadar 13 farklı branşta açtığı yaz kursları yoğun ilgi görüyor.  Kurslara katılan çocuk ve gençler, tatillerini verimli bir şekilde geçirirken, aynı zamanda yeni beceriler de kazanıyor.

 

Gençlerin sağlıklı ve düzgün ortamlarda spor yapmasını, sporla tanışması ve kötü alışkanlıklardan uzak durmasını hedefleyen Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, şampiyon sporcular yetiştirmek için salon sporlarına büyük destek veriyor. Göreve geldiği günden beri spora ve gençliğe yaptığı yatırımlarla takdir toplayan Başkan Ekinci’nin talimatıyla, birçok branşta açılan yaz kursları, çocuk ve gençlerin uğrak yeri oluyor. Okulların tatil edilmesiyle Viranşehir Spor Kompleksi’nde başlayan Yaz Spor Okullarındaki kurslar yoğun katılımla devam ederken; futbol, POMEM, yüzme, basketbol, BESYO, kick boks, kort tenisi, voleybol, dart, spor lisesi, jimnastik, masa tenisi ve bilek güreşi eğitimleri veriliyor. Kurslara katılan çocuk ve gençler, hem ilgilendikleri spor dalıyla ilgili teknik bilgi sahibi oluyor hem de uygulamalı eğitim alıyor. Alanında uzman eğitmenler tarafından verilen kurslara katılanlar, yaz tatilinde yeni hobiler edinerek kaliteli zaman geçirmenin keyfini çıkarıyor. Sıcak havaların arttığı bugünlerde yaz kurslarında en çok ilginin yüzme kursuna gösterildiği görüldü. Kız ve erkek çocuklar için yaş aralıklarına göre seanslar halinde devam eden yüzme kursunda, çocuklara temel yüzme ve yüzme teknikleri eğitimi veriliyor.

 

Viranşehir Belediyesi’nin yaz kurslarında verilen eğitimler sayesinde sporun dallarıyla tanıştıklarını ve hoş zaman geçirdiklerini belirten gençler, kendilerine sunulan bu hizmetten dolayı Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve Viranşehir Belediyesi’ne teşekkür etti..


kanalurfa, sondakika, gündem, haber

Yorumlar

Yorum Yap

Reklam Alanı

Yazarlarımız

Abonelik

Bülten aboneliği için lütfen e-mail adresinizi girin!

Abonelikten ayrılmak için iletişime geçin!

Hava Durumu

İletişim Bilgileri

Bıçakçı Mah. Balıklı Göl Caddesi, 63210 Eyyübiye / ŞANLIURFA

+900541 151 63 63

info@kanalurfa.com

Bizi Takip Et

© Kanal Urfa, Tüm hakları saklıdır. Developer by İmza Bilgi Teknolojileri